Hepsiburada.com Salcano Campus Bisiklet Arızalandı!

Mustafa Ç. |

hepsiburada.com sitesi üzerinden salcano campus L 26 marka-model bisiklet aldım. bisiklet bir aydan sonra dökülmeye başladı. Göbekten vites, ön fren, jantlar ve lastikler devamlı sıkıntı çıkarmaya başladı. Asfalt zeminde kullanmama rağmen, ilk bir ay içinde 6 defa lastik patladı. Bir aylık bisikletin lastiğini değiştirmek zorunda kaldım. Firmayla irtibata geçemiyorum. hepsiburada.com sitesi de, 14 günlük cayma hakkı süresi dolduğu için, iade almıyor. 500 liraya aldığım bisiklet, kırk günde bu kadar sıkıntı çıkardı. Garantisinin arkasında durmayan firmanın ürününü satmakta olduğu için siteyi kınıyorum. Bisiklet elimde kaldı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Ürün Kalitesi Yetkili Servis Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ç.
  02 Ekim
  14:10

  firmadan beni arayarak, sanki bisikletin arızalanmasında suçlu benmişim gibi, bir dizi soru sordular. sonra, bakarız deyip kapattılar. hala bakacaklar. arızalar bir çözüme kavuşmadığı gibi, suçlu da ben oldum.

 • 24 Eylül
  09:49

  Sayın Mustafa Ç,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde IEK-509-34611 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri