19 Şubat 2013

Hepsiburada.com Saatin Tanıtımı Yanıltıcı İbarelerle Dolu!

13.11.2012 tarihinde Casio MTP-1240D-7BDF Erkek Kol Saati aldım. Sayfasında 10-50 metreye kadar su geçirmez ibaresi olmasına rağmen su kaçırdı. Hepsiburada ile görüşerek saati ithalatçısı olan Ersa Saat'e yolladım. Fakat iki hafta bekledikten sonra buradan aldığım cevap ürünün sadece damla korumalı olduğu ve su kaçırmama özelliğinin olmama, Firmanın yanlışlık yapmış olabileceğiydi.

Hepsiburadanın sitesinde hala 10-50 metreye kadar şu geçirmez ibaresi bulunuyor. Ben sayfasındaki özellikleri taşımadığı için bu saatin iade alınmasını ve ücretinin tarafıma iade edilmesini yada sayfasında belirtildiği gibi su geçirmez özellikteki bir saatle değişimini talep ediyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Mesut 72 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın Mesut Ü, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön