Hepsiburada.com Rötuş Kalemi Yerine Lastik Kalemi Gönderdiler...

Yusuf A. |

Hepsiburada.com'dan sipa gri rötuş ve derz boyama kalemi sipariş ettim. Rötuş kalemi yerine lastik boyama kalemi gönderdiler. İade ettim, sonra yeniden aynı rötuş kalemini sipariş ettim, tekrardan aynı lastik boyama kalemi gönderdiler. Birincisinde hadi hata yaptınız, ikinci seferde de mi yanlış gönderilir. Nasıl bir depo kontrolünüz var, nasıl bir ticaret anlayışınız var anlayamıyorum.

Etiketler :

Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf A.
  13 Haziran
  14:59

  Hepsiburada.com dan almış olduğum Amos fosforlu kalem, 2 haftaya yakin bekletildikten sonra sebepsiz olarak iptal edildi. Urun hala satista olmasına rağmen gönderim yapılmadı.

 • Yusuf A.
  13 Haziran
  12:14

  Sorunu cozmeden konuyu kapattilar. 10 liralik rotus kalemi yerine 5 liralik lastik kalemi gonderip, fazla aldiklari ücreti iade etmediler. Son alisverisim, kimseye tavsiye etmem.

 • 02 Haziran
  14:29

  Sayın Yusuf A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RGV-667-93097 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri