17 Eylül 2016

Hepsiburada.com Resmen Haksızlık...

Hepsiburada.com dan Sipariş No:16615*** ürün aldım 75 TL hediye çeki kazandım. 12.09.2016-18.09.2016 arasında kullanmam gerekiyordu. Sepette hediye çeki kullan dediğimde ''çekiniz tüm altın ürünleri, cep telefonları, fotokopi kağıtları, TL kartı, TL yükleme ürünleri ve satıcısı Hepsiburada.com olmayan siparişlerde kullanılamaz. Sepetinizdeki ilgili kategorilerden ürünlerin toplam tutarı en az 300,00 TL olmalıdır. '' uyarı aldım.

Alışveriş yapmadan önce hiç böyle bir şey yazmıyor ve ürünleri sattırmak için, sepetteki ürünler 300 TL ve üzeri olursa hediye çeki kullanılabilirmiş yoksa kullanılamazmış. Resmen haksızlık bu! Yapacağım alışveriş 300 TL olmak zorunda mı? Vatandaş hediye çeki ni aktifleşince kullanacağını sanıyor ama ne yazık ki e-ticarette hiçte öyle demiyor. Puan önemli değil, dürüst ticaret önemli vatandaşı mağdur etmeyin.

Fatih 30 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi17 Eylül 2016

    Sayın Fatih G. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OYI-720-78554 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön