13 Eylül 2014

Hepsiburada.com Resimdeki Ürünleri Satmıyorlar.

Hepsiburada.com'dan HÇS Düz Kumaş Üçlü Valiz Seti Mavi 10507 valiz aldık. Gelen valiz ekose kumaş ve açık renk bir valizdi. Artı bizim resimdeki gördüğümüz valiz sert kalıp valizdi. Gelen valiz ise bez valiz. Yani uzaktan yakından alakası yoktu. Sip no: 90674191 idi. Yine Aynı tarihli ofisimize 2 adet koltuk aldık.

Resimlerinde koltukların oturma yerleri deri sırt yerleri file gözükmekte idi. Bizi gelen koltukların oturma yerleri dahil file olarak geldi. Türksit 804 File Sırtlı Kollu Çalışma Koltuğu aldığımız koltuk ve resimlerini herkes inceleyebilir koltuğun oturma yerleri deridir resimlerde. Sip no: 59352583 idi. Günümüzde artık e-ticaretin geldiği nokta bu olmamalı.

Mert 595 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi13 Eylül 2014

    Sayın Mert A. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan OQI-197-65897 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön