14 Ekim 2014

Hepsiburada.com Randevulu, Hızlı Sipariş Zamanında Gelmedi.

Son yaptığım alışverişte Hızlı Sipariş (Randevulu Teslimat) ile 12: 00 - 18: 00'da iletilmesi için sipariş verdim ve ofis adresini verdim. 12: 00-18: 00 arasında geleceği teminatına güvenerek bu siparişi vermeme rağmen 20: 00'da geldi. Gecikmeden dolayı birçok açıdan mağdur oldum.
Bu mağduriyetimi Hepsiburada müşteri hizmetlerine destek kaydı olarak açtığımda gelen cevap "sonuç itibariyle teslim edilmiş" şeklinde oldu.

"En azından müşterinizden bir özür bile dilemeyek misiniz" şeklinde cevap verdim. Nezaketen dahi olsa cevap bile verilmedi. Müşteri yönetimi ancak bu kadar kötü bir şekilde yapılabilir. Hepsiburada.com'u müşteri memnuniyetini hiçe saydıkları için şikayet ediyorum.

Okan 120 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi14 Ekim 2014

    Sayın Okan Ç. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan QIX-152-21130 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön