Hepsiburada.com Randevulu Bugün Teslimat Beyanı!

Murat D. |

Ücretsiz kargo hakkım olduğu halde ücretini ödeyerek bugün teslimat istedim. Akşam 6' ya kadar gelmesi gereken ürün saat 7 olmasına rağmen gelmedi. Teslim adresini iş yeri adresim olduğu için Hepsiburada çağrı merkezini arayıp ürünü ev adresime teslimini istedim. Kesinlikle oralı olmadılar. Eğer beklersem ürün en geç 9 'da teslim edilecekmiş. İşgüzarlığa bakar mısınız? İş yerinde saat 9' a kadar bekleyeceğim. Hem parasını peşin al hem de hizmet verme. Alışveriş yaparken bir daha düşünün.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat D.
  04 Ocak
  20:53

  Son gelen mesaja göre teslim edilen kişi güvenlik görevlisiymiş. Adamın firmamızla hiçbir ilgisi yok. Anlaşılan başkasına yapmış oldukları teslimata kılıf bulmuşlar. Neymiş adam firmamızın güvenlik görevlisiymiş. Haklı çıkmak için daha ne yalanlar söylenecek acaba? Başka adreste başkasına teslim yap sonra sizin güvenlik görevlinize teslim ettik diye mesaj at.

 • Murat D.
  02 Ocak
  14:48

  Kurye saat 23.00 de gelmiş işyeri adresi olduğu kimseyi bulamamış. Apartman sakinlerinden birine teslim edip gitmiş. Bina sakini tamamen iyi niyetle ürünü getirip teslim etti. Ancak kurye hem geç geliyor hem de kimseyi bulamayınca rastgele birine teslim yapıp gidiyor. Oysa sadece nüfus cüzdanı karşılığı bana teslim yapması gerekirdi. Çok ciddiyetsiz ve terbiyesiz bir olay. Gecenin bir yarısı başkasının ziline basıp biz randevulu teslimatı saatinde yapamadık acaba size teslim etsek de teslim etmiş gibi olsak diye düşünüyor galiba bu arkadaşlar. Yazıklar olsun en büyük iddaasında olan bir firmanın çalışma şekli bu maalesef.

 • 29 Aralık
  12:09

  Sayın Murat D.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde EPK-443-64294 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri