22 Ocak 2014

Hepsiburada.com Puanlarımı Yüklemediler

25.12.2013 tarihinde Hepsiburada.com sitesinden 1000 lira üzerinde alışveriş yaptım. 1-31 Aralık tarihlerinde geçerli olan kampanya kapsamında 100 TL World puan kazanmış olmam gerekiyordu. Ancak puanlarım yüklenmedi. Kampanyaya katılım için gerekli olan SMS'leri gönderdim. Kampanyaya kaydımın alındığına dair onay mesajı da geldi. Ancak 100 tl worlpuan henüz yüklenmedi.

Puanların son kullanım tarihinin 26 Ocak olduğunu da göz önüne alarak, Hepsiburada.com olarak verdiğiniz taahhüdü en kısa zamanda yerine getirmenizi bekliyorum. Aksi takdirde sayısız kere kullandığım e-ticaret sitenizi bu olay nedeniyle son kez kullanmış olacağım.

Nurullah 51 Okunma

Cevaplar

  • Nurullah23 Ocak 2014

    Böyle bir saçmalık olabilir mi? benim ürün aldığım firma hepsiburada.com banka beni ilgilendirmez. bana karşı sorumlu olan hepsiburada.com'dur. Banka ile aranızdaki anlaşma beni bağlamaz.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sayın Nurullah Ç, İlgili kampanya banka kampanyasıdır. Konu ile ilgili puan yüklemeleri tarafımızdan değil banka tarafından yapılmaktadır. Puan yüklenmesi ile ilgili bankanızdan detaylı bilgi almanızı rica ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön