Hepsiburada.com Problemli Lastik Gönderdi!

Bilal K. |

04/04/2013 tarihinde hepsiburada.com'dan Dunlop oto lastiği satın aldım. Ambalajlı yepyeni lastikler geldi. Ama gel gör ki işin iç yüzü öyle değilmiş. Lastiğin üretim tarihi 2011'in 48. haftası. Yani 1, 5 yıllık yatmış lastik. Yattığı bir şey değil; depolama şekli de sorunluydu sanırım. Yanaklarda çökme vardı. Lastikleri taktırdım; zor hava tuttu. Hadi önemli değil dedim. Ama kullanımda da sorun çıktı, lastik top gibi zıplatıyor sanki. Balanstan sandım; tekrar balans yaptırdım. Ancak sorun lastiğin kendisindenmiş. Salınma var. Bulunduğum yerdeki bayi de ondan almadığım için ilgilenmedi, "olur öyle, bu paraya bu kadar" dedi. Böyle firmaya böyle tedarikçi yakışmıyor. Böyle ürün satılmaz.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bilal K.
  19 Nisan
  09:04

  hepsiburada sanıyorum tedarikçi firmayı sıkıştırdı. Beni aradılar ve lastikleri geri istediler. Gönderdim, yenilerini gönderecekler sanırım. Normal koşullarda tedarikçi çamura yatardı. hepsiburada sıkıştırmasa problem çözülmezdi. Teşekkürler...

 • 11 Nisan
  15:50

  Sayın Bilal K,

  Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx