Gökhan Ü. Teşekkür Mesajı

Olması gerektiği gibi kullanılamayan kırık kolun yenisini gönderdiler. Teşekkür ediyorum.

Hepsiburada.com Playstation 3'ün Hediye Kol'u Kırık Gönderilmiş!

Gökhan Ü. |

23631406 numaralı siparişimi bugün sabah kargo kolisinde herhangi bir ezik yırtık olmadığı için annem teslim almış. Ben koliyi iş dönüşü açtım ve kutunun koruma bantlarının yırtılmış olduğunu, kablo poşetinin açılmış olduğunu ve hediye 2.kolun joystickinin kırık olduğunu gördüm. Hemen müşteri hizmetlerini aradım, fakat dönüş sürelerinin 24-48 saat olduğunu söylediler. Bu hizmeti size yakıştıramadım. Güvenip sitenizden alışveriş yapıyoruz kontrol edilip gönderilen ürüne bakar mısınız. Mağduriyetimin derhal giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan Ü.
  12 Aralık
  22:21

  Olması gerektiği gibi kullanılamayan kırık kolun yenisini gönderdiler. Teşekkür ediyorum.

 • Gökhan Ü.
  08 Aralık
  22:26

  Şikayet sürecinin merakla nasıl sonuçlanacağını bekliyorum. Henüz kesinleşmiş bir şey yok.

 • Gökhan Ü.
  04 Aralık
  19:42

  Evet şikayet iletilmeden önceki mesajınızda, kargo tespit tutanağı olmadığı için bir şey yapamayacağınıza söylemiştiniz ama ısrarla diyorum ki kolide pakette hasar yırtık yok, o yüzden açıp kontrol etmeye gerek görülmemiş. Bir de ben zaten cihazı çalıştıramadım çünkü içinden çıkan güç kablosu Amerika uyumlu, bu durumu açıklamada belirtmemissiniz ve içerisine bir adaptör koymamışsınız yani benim o kolu kırmış olmam mümkün değil. Lütfen yıllardır sitenizden alışveriş yapan müşteriniz olarak biraz daha ilgili ve özenli olun. Saygılar.

 • 04 Aralık
  12:50

  Sayın Gökhan Ü.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde NNY-945-37736 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Gökhan Ü.
  03 Aralık
  20:52

  Ayrıca şimdi fark ettim ürünün güç kablosu, amerika ve İngiltere uyumlu. Bu durumu belirten bir açıklama yok sitenizde ayrıca bu durumu düzeltmek için kutu içeriğinde bir adaptör donusturucude yok. Baştan aşağıya tam bir hayal kırıklığı yasattiniz bana teşekkürler Turkiyenin en iyi alışveriş sitesi (!)