Umut D. Teşekkür Mesajı

Malının arkasında durduğu için Hepsiburada.com a çok teşekkür ederim. Kaliteli hizmet ilgili satıcı. Bir günde para iademi yaptılar.

Hepsiburada.com Parçası Eksik Ürünü Yolladılar.

Umut D. |

Rxc marka 22 cm gece görüşlü helikopterim en can alıcı parçası eksik olarak kutudan çıktı. Neyse dedim parça talebinde bulundum. Aldığım gün talep ettim tam 14 gün bekledim hiçbir sonuç çıkmadı. 14'üncü günde iade talebinde bulundum 3 gün oldu her aradığımda beni oyalıyorlar. Sabit müşterisine bunu yaptı mağdur etti uçmayan helikopter elimde kaldı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Umut D.
  13 Kasım
  18:13

  Malının arkasında durduğu için Hepsiburada.com a çok teşekkür ederim. Kaliteli hizmet ilgili satıcı. Bir günde para iademi yaptılar.

 • 11 Kasım
  13:16

  Sayın Umut D.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HTM-184-66142 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri