Hepsiburada.com Parçalanmış Ürün Gönderilmiş.

Zeynel E. |

Kız kardeşime küçük bir sürpriz yapmak için Hepsiburda.com üzerinden mısır patlatma cihazı satın aldım ve kız kardeşime gönderdim. Ancak paketi açtıklarında param parça bir ürünle karşılaşmışlar.
Müşteri hizmetlerine durumu anlatan bir e-mail gönderdim ve aradan 5 gün geçtikten sonra bana geri dönüş yaptılar, ürünü kargo görevlisinin yanında açarak teslim alınması gerektiğini, teslim tutanağı varsa iade edebileceğimizi söylediler. Ancak bu sürpriz bir hediye olduğu için ürünü alıp kargocuyu göndermişler ve paketi sonra açmışlar. Sizin kapınıza beklemediğiniz bir anda süpriz bir hediye gelse kargocunun yanında paketi acar misiniz? Teslim tutanağı olmadığı için ürünü iade almıyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ekim
  14:18

  Sayın Zeynel E.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RHS-825-54081 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri