16 Eylül 2013

Hepsiburada.com Parasını Ödemiş Olduğum Ürünü Göndermiyor!

12 ağustos 2013 te Hepsiburada.com' vermiş olduğum siparişlerin içinden 2 adet Prima bebek bezim çıkmadı. Faturası kesilmiş bizde kutuyu kontrol etmeden teslim aldık. Ayrıca toplamda 6 adet bebek bezi ve yanında 6 adet Ariel leke çıkarıcı gelmesi gerekirken onlarda gelmedi. Sonra 4 tanesini göndermişler .

Ürün aktığı için kargo şirketi ürünü geri göndermiş. Site atmış olduğum mail , form ve açmış olduğum telefonun sayısını unuttum. ama bana ürünü teslim ettiklerini söylüyorlar. Kestirip atıyorlar. Parasını almış oldukları 5 numara 2 adet Prima bebek bezim ve 6 adet Ariel leke çıkarıcım ı göndermemişlerdir. Ürünlerimin en kısa zamanda tarafıma gönderilmesini istiyorum. Şiddetle kınıyorum.

Erol 66 Okunma

Cevaplar

  • Erol 17 Eylül 2013

    ayrıca çevremdeki insanlara başımdan geçeni anlatarak. onlarında da aynı duruma düşmemesi için uyarırım.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sayın Erol K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön