13 Eylül 2013

Hepsiburada.com Parasını Ödediğim Telefonları Göndermiyor!

Ağustos sonunda masaüstü telefon siparişi verdim. Muhasebeci kargo parasını eksik havaleden dolayı sipariş iptal oldu. Bir adet daha ihtiyaç olunca 2 adet telefon ve kargo ücreti havale edildi, havalenin inceleneceğine dair mesaj geldi.

İşimi garantiye almak için telefon açtım 552,16 TL'nin hesapta gözüktüğünü birkaç gün içinde gönderileceği ve kargo bilgilerinin iletileceği söylendi. Beklerken siparişin iptal olduğu mesajı geldi.

1 haftadır 10 defa aradım, dönüleceği söylendi, hala bekliyorum. Hepsiburada.com'dan 552,16 TL yatırdığım halde, 282,26 TL ödeme kuponu verileceği mail atıldı.

Ben siparişimin iptalini veya para iadesini istemiyorum, 2 adet telefonumu istiyorum.

İsmail 16 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın İsmail Y, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada.com Temsilcisi14 Eylül 2013

    Sayın İsmail Y. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön