26 Temmuz 2013

Hepsiburada.com Parapuanlar Hesabıma Aktarılmadı!

Hepsiburada.com'dan 999 TL'lik bir alışveriş yaptım. Bu alışverişin Finans Card ile yapılması halinde 19 Temmuz tarihinden geçerli olmak üzere 29 Temmuza kadar kullanabileceğim 100 TL'lik parapuan yükleneceğine dair kampanya dahilinde işlemlerimi gerçekleştirdim.

19 Temmuzdan beri firmayla parapuanın yüklenmediğine dair mail ve telefon yoluyla görüşmeler yapmaktayım. Mail attığımda otomatik bir mail bir de "ilgili birime mailiniz ulaşmıştır, bu problemlerden dolayı özür dileriz, probleminiz en kısa sürede çözülecektir" şeklinde mail ile cevap vermekteler, firma 24 saat içinde bana dönüş yapılacağını söylüyor.

72 saat oldu herhangi bir geri dönüş olmadı. Bu problemime çözüm bulamadım.

Ali 18 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi26 Temmuz 2013

    Sayın Ali Ö, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Ali 26 Temmuz 2013

    Hepsiburada.com adresinden Kart Finans kredi kartı kampanyasına göre 999 TL lik alışverişe 19 Temmuzdan itibaren 29 Temmuza kadar kullanılmak üzere 100 TL lik para puan verilecekken bugün itibariyle yüklenmemiştir. Firmaya mail yoluyla ulaşınca "ilgili birime aktarıldı, sorununuz en kısa sürede çözülecektir" demekte, telefonla ulaşınca da "24 saat içinde size dönüş yapılacaktır" denilmekte ama 72 saat olmasına rağmen herhangi bir dönüş yapılmamıştır. Kısaca firma vaadettiği 100 TL lik para puanı yüklememiştir. Bu problemimi iletmek istedim. kolay gelsin.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön