Hepsiburada.com Paramı Vermiyor.

Dursun A. |

Sanki daha önce hiç sorun yaşamamış gibi bir hata edip yine bu firmadan 2 adet lastik siparişi verdim. 5 saatte kargoda gibi insanları yanıltan bir metin kullanıp kandırdılar. Aradan 4-5 gün geçmesine rağmen kargoyu göndermediler, ben de istemiyorum iptal edin dedim, mail, müşteri hizmetleri telefon her türlü iletişime geçmeme rağmen halen paramı iade etmediler. Sürekli araştırıyoruz size bilgi vereceğiz gibi sözlerle geçiştiriyorlar, sanki Mars'ta su arıyorlar, altı üstü bir iade ama Hepsiburada bunu kendine gelir kapısı yapmış paranın üstüne ne kadar yatarsam kardayım gibi, Allah ıslah etsin ne diyeyim?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dursun A.
  17 Aralık
  09:34

  Halen idare ediyorlar 23 gün oldu ve para iadesi yapmadılar.

 • 11 Aralık
  14:16

  Sayın Dursun A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RWA-419-84631 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri