Hepsiburada.com Paramı İade Etmiyor!

Ersin Ö. |

2012 yılında hepsiburada. com üzerinden sipariş ettiğim yüzüğün, reklam görselindekinden çok daha kalitesiz ve gösterişsiz olduğunu elime geçtiğimde anladım ve hemen kargo yoluyla iade ettim. Yaklaşık 1 ay boyunca aracı olan firmanın para iadesi yapmadığı yönünde hepsiburada çalışanları tarafından yanıltıldım zira aracı firma parayı çoktan iade ettiğini söyledi.

Bunun üzerine aylarca müşteri hizmetlileriyle görüştüm ama hepsi bu konuda tek yetkilerinin üst birimlere bilgi vermek olduğunu söyledi ve beni sinir hastası yaptılar. Tüketici Hakem Heyeti açtığım davayı, iade ederken ihtar çekmediğim için kabul etmedi fakat böyle bir şeyden haberim yoktu. Hala param iade edilmedi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ersin Ö.
  03 Temmuz
  13:40

  Konu ile ilgileneceğini söyleyen Hepsiburada hala aynı bıktırma töntemini uygulamakta. Konu ile ilgili hiçbir girişimde bulunmadılar. Bu olay tüm tüketicilere ders olsun...

 • 25 Haziran
  11:01

  Sayın Ersin Ö,

  Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir.

  Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx