Hepsiburada.com Paramı Geri Alamıyorum.

Öznur A. |

Aldığım Fakir marka blenderi iade ettim. Satıcı firma hiçbir sebep göstermeden ürünü kabul etmeyip üç kere geri yolladı. Hepsiburada.com'a durumu bildirdim. Her seferinde konuyu çözeceklerini söyleyip hiçbir şey yapmadılar. Üç hafta oldu hala para iadem yapılmadı. Sorunumun bir an önce çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Öznur A.
  06 Ekim
  13:48

  Hala urunu geri yollayın diye mail atıyoyorsunuz. Kargo hareketlerine bakarsaniz zaten urunu teslim almadigimi ve gunlerdir yurt içi kargoda bekledigini gorursunuz. Ki bunu size zaten belirtmistim. Saticiyla görüşüp sorunu cozmediginiz surece kargo bir ona bir bana gider gelir. Haftalardir olduğu gibi.

 • 06 Ekim
  08:04

  Sayın Öznur A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde BWE-970-17751 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Öznur A.
  05 Ekim
  19:44

  78032801 fakir blender seti.

 • 05 Ekim
  09:16

  Sayın Öznur A.

  Talebiniz hakkında yardımcı olabilmemiz için sipariş numaranızı iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri