Hepsiburada.com Paramı Aldı Ama Ürün de Yok Cevap da Yok

Ali S. |

ürünü 20/01/2014 tarihinde 4 iş gününde teslim ilanı üzerine 2 adet sipariş verdim. Fakat ürün ile ilgili hiç bir şekilde bilgi verilmeden her sisteme girdiğimde ürün hazırlanıyor yazısıyla karşılaştım . 4 gün müşteri hizmetlerine hem site üzerinden hemde telefonla ulaştım hemde 4 kez bana araştırıp bilgi vereceğiz dediler ve kapattılar en son bugün 27 /01/2014 tarihi 10:40 ta 2 ürünüm için ayrı ayrı mesaj gönderdiler.

Mesajda ürününüz değişiklik veya iptalden dolayı paranız kartınıza bağlı hesaba ödendi. Birincisi paramı aldılar ikincisi hiçbir şekilde bana bilgi vermediler. Neden bekletildiğim konusunda ve en sonunda dalga geçer gibi bu mesaj geliyor. Paramı aldılar, ürün yok cevap veren yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ocak
  13:19

  Sayın Ali S,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HHO-226-98663 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri