Hepsiburada.com Param İadesini Yapmıyor.

Özkan A. |

87774611 sipariş kodu ile Bestline Rüya 80 cm Banyo Dolabı - Capuccino adlı ürünü aldım. Tedarikçi firma eksik ürün gönderdiği için tedarik yapamadığını ve ürünü iade etmemi istedi. Bunun üzerine 1 haftada zorla gönderi kodu aldım ve ürünü iade ettim. Firma ürünü teslim aldığını ve Hepsiburada.com'a para iadesi yapılması için onay verildiğini söylediler.

Buna rağmen Hepsiburada.com para iadesi yapmıyor ve bekletiyor. Konu ile ilgili vqs-941-55400 numaralı talepten işlemler takip edilmekte ancak sistem çok yavaş ilerliyor. Ayrıca kendi hatalarından dolayı ürün iadesi yapıldığı için kargo bedelini de ödeme kuponu veya hediye çeki olarak geri vereceklerini söyledikleri halde o da yapılmadı.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özkan A.
  13 Kasım
  10:55

  bugün iade işlemleri yapıldığına dair bildirim yapıldı sonunda teşekkürler. ancak kargo ücretinin hediye çeki olarak tanımlaması hala yapılmadı.

 • 12 Kasım
  13:30

  Sayın Özkan A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde VQS-941-55400 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri