30 Nisan 2013

Hepsiburada.com Paralel İthalatla Gelmiş Uyumsuz Galaxy S3!

Hepsiburada'dan Samsung Galaxy S3 aldım. Gelen telefonun içinden Avustralya prizine uygun şarj aleti çıktı. Orjinal Samsung Avrupa şarj aletiyle değiştirilmesini talep ettim. Hiçbir cevap gelmedi. Bu telefonun garantisi, IMEI kaydı, BTK kaydı gibi konularda şüphelerim var. Paralel ithalatla Yeni Zelanda'dan gelmiş, Türkiye'ye uyumlu değil.

Gökhan 133 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan03 Mayıs 2013

    Hepsiburada'dan "Telefonun yanında gönderdiğimiz Case 4U adaptör Türkiye uyumlu şarj cihazıdır." şeklinde cevap geldi. Ancak bu şarj cihazı performans olarak orjinalinin yerini tutmuyor, telefon geç algılıyor ve geç şarj oluyor. Ayrıca orjinal şarj aletinin her halukarda tarafıma iletilmesi gerekirdi. Sorun çözümlenmiş değildir. Avustralya'dan Samsung Türkiye onaysız paralel ithalatla ürün getiren firma en azından Türkiye prizine uygun şarj aleti temin etmeli.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Sayın Gökhan D, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön