26 Nisan 2013

Hepsiburada.com Para İadesini Yapmıyor!

Tam bir aydır bir ürün için hepsiburada.com'la cebelleşiyorum. Aldığım ürün iki kere iptal edildi neyse ki ilk iptalinde ürün ücreti geri iade edildi fakat ürünü yeniden aldığımda tekrar ürün iptal edildi ürünün iptaliyle ilgili hiçbir bilgimde yoktu yani rastgele ürünün iptaliyle karşılaştım müşteri hizmetlerini aradım onlarda ürünün neden iptal edildiğiyle ilgili bir bilgiye sahip olmadıklarını söyleyip merkeze mail attılar sorunum yine çözülmedi.

Yaklaşık 10 kez müşteri hizmetlerini aradım hiçbir çözüme ulaşamadım. Paramın iade edileceğini söylediler 3 iş günü için 7 iş günü oldu. Böyle giderse hukuksal olarak hakkımı arayacağım bir yetkili benimle ilgilenirse mutlu olacağım.

Enes 35 Okunma

Cevaplar

  • Enes 29 Nisan 2013

    Sayın yetkili sorunuma halen çözüm bulunamamıştır. Hepsiburada çağrı merkezi merkeze mail atıp duruyor hiç bir çözüme ulaşıldığı yok. Buradan verilen yanıt sistemde birden çok siparişin oldu ve hangisinin iptal edilip edilmediği hangisinin para iadesinin yapılıp yapılmadığı gözükmüyor nasıl çözüme ulaşılıcak. ben buradan sipariş numarasını yolladım heralde 2 hafta sonra cevaba ulaşır. 5 senelik hepsiburada müşterisiyim ilk defa böyle bir durumla karşılaşıyorum. nefret ettim bir daha kesinlikle hepsiburadadan alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi26 Nisan 2013

    Enes K, Sikayetvar.com üzerindeki bilgilerden ulaşılan üyelikte birden fazla sipariş olması sebebiyle, tarafınıza yardımcı olunabilmesi için ilgili sipariş numaranızı tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön