18 Eylül 2013

Hepsiburada.com Para İadesi Yapmıyor!

31.07.2013 tarihinde elime geçen Ahşap 3 lü Zigon sehpayı ürün memnuniyetsizliği sebebi ile iade etmek için 01.08.2013 tarihinde siteden bana verilen Yurtiçi Kargo gönderi numarası ile iade etmek üzere gönderdim. Aradan 30 gün geçmesine rağmen konu ile ilgili tarafıma her hangi bir bilgi verilmediği için telefon ile ulaştım.

Bana ürünün ellerine ulaşmadığını söylediler.Bunun üzerine Kargo şirketini aradım kargonun 03.08.2013 tarihinde Hepsiburada.com İzmir şubesine M*** B**** isimli çalışana teslim edildiği söylendi. Sonra çağrı merkezini arayarak konuyu ilettim, tamam dediler kayıt oluşturdular ancak her hangi bir sonuç çıkmadı. Ödeme yapıldı deniyor ancak hesabımda hesabımda yok. Mahkemeye gideceğim.

Ertan 35 Okunma

Cevaplar

 • Ertan 21 Eylül 2013

  Hepsiburada ve diger internet sitelerinden mobilya ürünü almayacağım.Ama diğer ürünler için tercih edebilirim

 • Hepsiburada.com Temsilcisi18 Eylül 2013

  Sayın Ertan S, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Ertan 18 Eylül 2013

  Dün 17.09.2013 te beni aradınız hesabıma yatacağını söylediniz.Ancak bugün 18.09.2013 de saat 15:00 da kontrol ettiğimde hesabımda gelen para yok.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi18 Eylül 2013

  Sayın Ertan S, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön