25 Nisan 2013

Hepsiburada.com Para İadesi Yapılmıyor!

Sizden aldığım cep telefonlarının garanti süresi dolmuştu. Bildirdim. Önce belge düzenleyeceğinizi söylediniz. Sonra tekrar tekrar aramalarımdan sonra iadeye dönüştü. Telefonları birkaç gün önce gönderdim. 20 güne kadar inceleme süresi olduğunu söylüyorsunuz. paketi hiç dokunmadan telefonları hiçbir şekilde açmadan yolladık.

Lütfen paramı hemen yatırın. Bekletmeyin lütfen. Param neden yatırılmıyor hemen. İşlemleriniz çok yavaş ve çözümsüz. Daha öncede bu yavaş dönüşünüzden şikayetçi olmama rağmen nasıl tekrar alışveriş yaptım inanamıyorum kendime.

Zeynep 40 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın Zeynep Ö, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılmıştır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön