Semih S. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler

Hepsiburada.com Para İadesi Yapılmıyor...

Semih S. |

Sistemde yaşadığım sıkıntı nedeniyle aynı siparişi tekrardan verdim. Verdiğim siparişi kargo yola çıkmadan önce iptal ettim. Geri ödemesi yapılacak dendiği halde geri ödeme gerçekleşmedi. 7. güne kadar aynı sipariş numarası için 3 kez iade için bildirimde bulundum. Sorun gerekli departmana iletildiği halde çözümlenemedi. Geri dönüş yapılacak deniyor fakat geri dönüş sağlanamıyor. 2 adet ürün için vermiş olduğum siparişin toplam ücreti olan 39,83 TL para iademin tarafıma yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Semih S.
  17 Ekim
  10:58

  Teşekkürler

 • Semih S.
  27 Mayıs
  13:55

  Bizzat da kendi sitelerinden müşteri hizmetleri temsilciliği aracılığı ile de mesaj attım. Bir haftayı geçti fakat çözüm bulunamadı. Buradan da şikayet olarak yazdım. Buradan yazdıktan sonra 2 gün içerisinde çözüme kavuştu. Bu siteye teşekkür etmek istiyorum.

 • 23 Mayıs
  19:52

  Sayın Semih S.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde BXS-285-37135 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri