Hepsiburada.com Para İadesi Yapılmıyor!

Serkan O. |

18. 06. 2013 tarhinde Hepsiburada. com dan almış oldum Apple I Pad ürün elimize ulaşmadı, Teslim kişi olarak hiç tanımadığımız birisi almış gözüküyor. Konu ile ilgili şikayetimizi bildirmemize rağmen hiçbir işlem yapılmadı. Sipariş iptalini istedik ama hala paramızı iade etmediler.

Ürünümüzü 1 aydır teslim edemiyorlar, hemde paramızı vermiyorlar. Bu şekilde bir ticaret görmedim. Müşteriyi mağdur etmek bu kadar kolay olmadı. Eğer paramızı iade etmezler ise Tüketici Mahkemesine kadar gideceğim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan O.
  13 Temmuz
  14:09

  Ürün şikayetlerimden ve Müşteri hizmetleriniz onlarca kez aramamdan sonra nasıl olduysa 12.07.2013 tarihinde elime geçti fakat ben artık bu ürünü almak istemiyorum.Para iadesi istiyorum.Sistemlerinde iade kısmına girdiğimde iade süresi doldu diyor halbuki ürün daha dün elime geçti siparişten 20 gün sonra.Hala ürünü iade etme hakkım var.Aksi takdirde burdan şikayetlerime devam edeceğim ve Tüketici Haklarına başvuracağım.Para iadesi istiyorum.

 • Serkan O.
  13 Temmuz
  14:07

  Müşteri hizmedi oldukça kötü parayı alalım gerisi önemli değil mantığında bir firma.

 • 13 Temmuz
  09:49

  Sayın Serkan O,

  Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız.

  Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx