Suzan B. Teşekkür Mesajı

7 aydan beri çözmeye çalıştığım sorunumu şikayetvar a bildirdikten 2 gün sonra çözdüm. Teşekkürler şikayetvar.com

Hepsiburada.com Para İadesi Yapılmadı

Suzan B. |

16 adet şezlongu 1219,60.-TL ye kredi kartımdan ödemesi alınarak siparişini verdim. Kargo ürünleri teslim etmek için geldiğinde 2 tanesinin kırık olduğunu belirtmiş ve teslim etmemiştir. 14 adet şezlongu teslim etmişlerdir. Çağrı merkezinizi defalarca aramama rağmen teslim edilmeyen 4 adet gönderilmemiştir. Sezon bittiğinde ise bu şezlongların gönderilmesi için değil para iadesinin yapılması için aramalara başladım. Ancak halen bir sonuç elde edemedim.

Son talebiniz bunların paket olarak satıldığından 2 tanesini daha iade edip, 4 tanesinin iade alınabileceği idi. Ancak bunu söyledikleri tarih 6 ay sonra idi. Kullanılmamış olma ihtimalinin sıfır olduğunu bilerek herhalde bunu istediler.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Suzan B.
  11 Şubat
  13:07

  7 aydan beri çözmeye çalıştığım sorunumu şikayetvar a bildirdikten 2 gün sonra çözdüm. Teşekkürler şikayetvar.com

 • 05 Şubat
  17:39

  Sayın Suzan B,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OGC-749-60039 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri