25 Temmuz 2013

Hepsiburada.com Para İadesi Yapılmadı!

28.06.2013 tarihinde 37636429 no ile Hepsiburda.com sitesi üzerinden yanlışlıkla sipariş vermiş olduğum ve aynı gün iptal etmiş olduğum siparişim iptal ettiğim halde ürün bana kargo ile gönderildi.

Ürünü kargodan teslim almadan iade ettim. Defalarca Hepsiburda.com çağrı merkezini telefonla arayarak olsun veya site üzerinden mesaj yolu ile olsun(en az mesaj yolu ile 4 telefon ile 4 sefer) ürünün para iadesini geri istemiştim fakat ürün 09.07.2013 tarihinde teslim alındığı halde tarafıma ürün bedeli iade edilmedi.

Bugün ayın 24'u neredeyse bir ay oluyor ve bugünde Hepsiburda.com çağrı merkezini arayarak mağduriyetimi belirttim ve hala cevap alamadım. Bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

Orhan 71 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi25 Temmuz 2013

    Sayın Orhan B, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada.com Temsilcisi25 Temmuz 2013

    Sayın Orhan B, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön