Hepsiburada.com Para İadesi Olmadı...

Egemen A. |

07 Şubat 2016 tarihinde 1562.03 TL. Lık LED TV alışverişim oldu. Ancak kredi kartından peşin ödeme yapması sebebiyle müşteri hizmetlerini arayarak siparişi aynı gün iptal ettirdim. 23 Şubat 2016 tarihi itibariyle para kredi kartına iade olmadı. Geçen 16 gün surede müşteri hizmetlerini aradım. Hiçbir sonuç alamadım. Geri dönüş bile yapmadılar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Egemen A.
  24 Şubat
  11:26

  15 gün sonra para iadesi yapıldı. Meblağ asgari ucretten bile büyük olduğu için her gün müşteri hizmetlerini aradım. Arkadaşlar beni oyalamaktan başka hiçbir şey yapmadı. Durumu üst mercilere anlatma firsati vermediler. İlgili kişilere hakkımı helal etmiyorum. Çok kalitesiz bir tecrübe yarattıkları için.

 • 24 Şubat
  09:51

  Sayın Egemen A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde IHB-114-96601 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri