Hepsiburada.com Para İadesi İçin Sürekli Oyalıyor!

Erbil H. |

Lenova y510 p model notebook bilgisayarıma servis değişim kağıdı yolladı. Bende Hepsiburada.com'a yolladım. Hepsiburada.com ürünün para iadesini kabul etti. Fakat beni 24 Ağustos'dan beri oyalıyorlar. Yok yatırdık paranızı dediler para gelmedi. Ben aradım dekontu yollayın dedim tamam dediler 1 gün sonra IBAN bilgileriniz yanlış para geri döndü dediler ama yatırdıklarına ait dekont yine yoktu. Yanlış da olsa istedim çünkü inandırıcı değil.

Kendi sistemlerinde IBAN numaram doğru bilgisiz bir adam değilim. Arıyorum bilgi vermiyorlar en son konuşmamızda 26'sında paranız yatmış diyor para falan gelmedi dekontu atın diyorum dekont yok. Yardımcı olursanız sevinirim
Ürün sipariş numaram: 12367037

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erbil H.
  31 Ağustos
  14:25

  Şikayetvar.com teşekkürler.
  Hepsiburada.com allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsin

 • 31 Ağustos
  12:30

  Sayın Erbil H.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WJQ-824-38482 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri