01 Şubat 2014

Hepsiburada.com Para İadesi

8 ay önce Hepsiburada.com dan aldığım Lenovo marka bilgisayarım bozuldu ve garanti kapsamında servise 20/12/2013 tarihinde gönderdim. Bugün 31/01/2014 bozulan bilgisayar onlarca kez uğraşmamın ardından evime gönderildi. Hala bilgisayar bozuk ve kullanamıyorum. Bugün gelen bozuk bilgisayarda , Lenova yetkili servisin raporunu Hepsiburada.com a mail olarak gönderdim. ( Birkaç kez) Aradım talep oluşturdular ama dönen olmadı.

Öyle gözüküyorki bir haftasonu da bilgisayarsız, pardon bu sefer bozuk bilgisayarla geçireceğim. ( Şubat ayını da gördük) Arıyorum, hepsiburada.com adresine kendim getireyim bilgisayarı diyorum, önce talebiniz incelenecek diyorlar. İade edilebilir, rapor yazmışlar.

Güvenç 63 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın Güvenç A, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde NUZ-699-43510 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön