03 Eylül 2013

Hepsiburada.com Para İademi Yapmıyor!

Hepsiburada.com'dan 25199971 Sipariş numarası ile satın almış olduğum iki parça Peddy Shield dikey balkon tentesinin küçük olan parçası kargo ile elime ulaştı fakat büyük olan parça tedarikçi tarafından tedarik edilemediğinden dolayı Hepsiburada.com tarafından gönderilmedi.

Bu arada elime ulaşmayan parçanın iadesini gerçekleştirdim fakat bana gönderilen küçük parçanın iadesini bir türlü kabul ettiremedim. Lütfen bir an önce bu sorunumu çözerek para iadesini kredi kartıma ödenmesini istiyorum.

Emre 28 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Emre Ü, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön