25 Şubat 2016

Hepsiburada.com Para İademi Yapmadı!

24.02.2016 tarihinde saat 09:29'da verdiğim siparişin içerisinden bir ürünü birkaç dakika sonra iptal ettim. Firma normalde iade işlemini otomatik olarak yapıyor ve tarafıma bir kısa mesaj gönderdikten sonra para iadem gerçekleşiyordu. Ancak siparişte halen "... Tutar kredi kartınıza iade edilecektir" yazıyor ancak iade işlemi şu ana kadar gerçekleşmedi.

Firmaya web sitesi üzerinden konuyu iki kez ilettim ancak olumlu bir cevap verilmedi. İlgili sipariş bedelinin acilen kredi kartıma iade edilmesini rica ediyorum.

Savaş 66 Okunma

Cevaplar

  • Savaş29 Şubat 2016

    Firma para iademi halen yapmadı. 25 Şubat' tan beri sadece "konu araştırılıyor, finans birimimize aktarıldı" v. b. Mesajlarının gönderilmesinden başka bir şey gönderilmedi. Üstüne üstlük kredi kartı hesap kesim tarihim geldiği için de almadığım malın tutarını bankaya ödemek zorunda kalacağım.

  • Savaş25 Şubat 2016

    Sayın Hepsiburada.com, web sitenizdeki kayıt ile herhangi bir çözüm sağlanmamıştır, o yüzden konuyu buraya aktardım. Çözüm bulacağınıza, sadece vakit kazanmak için o kayıtın açıldığını buraya yazmışsınız.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi25 Şubat 2016

    Sayın Savaş Y. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QQM-459-28252 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön