05 Nisan 2013

Hepsiburada.com Para Çekerken Yapılan Hata!

Ben hepsiburada.com dan cep telefonu aldım. Banka kredi kartı hesap özetinde ürünün karşısında elektronik olarak gözükmesi gerekirken ev-dekorasyon olarak gözüküyor. Örneğin ben marketten ekmek alsam kredi kartı hesap özetinde inşaat malzemesi mi gözükecek? Kaç seferdir e-mailimde bunu anlatmaya çalışıyorum.

Bana gelen müşteri hizmetleri e-mailinde biz ekstreyi değiştiremiyoruz diyor.Yaklaşık 15 gündür bu hatayla uğraşıyoruz. Ben elektronik bir ürün alarak kredi kartı kampanyasından faydalanmak istedim. Ancak yapılan hata bana 50 TL bonus kazanmama engel oldu. Dilekçe ile başvurdum ,sonuç yok. Müşteri hizmetleri çok ilgisiz ve geçiştiriyor.

Ahmet 55 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet 18 Nisan 2013

  Şikayetvar.com olarak sorunların çözülüp çözülmediğini araştırmanız gerek .benim sorunum çözülmedi.Hepsiburada.com yalnızca çözeceğiz dedi ama başka bişey yok.

 • Ahmet 11 Nisan 2013

  Ben hepsiburada.com dan cep telefonu aldım. Banka kredi kartı hesap özetinde ürünün karşısında elektronik olarak gözükmesi gerekirken ev-dekorasyon olarak gözüküyor. Örneğin ben marketten ekmek alsam kredi kartı hesap özetinde inşaat malzemesi mi gözükecek? Kaç seferdir e-mailimde bunu anlatmaya çalışıyorum. Bana gelen müşteri hizmetleri e-mailinde biz ekstreyi değiştiremiyoruz diyor.Yaklaşık 15 gündür bu hatayla uğraşıyoruz. Ben elektronik bir ürün alarak kredi kartı kampanyasından faydalanmak istedim. Ancak yapılan hata bana 50 TL bonus kazanmama engel oldu. Dilekçe ile başvurdum ,sonuç yok. Müşteri hizmetleri çok ilgisiz ve geçiştiriyor.

 • Ahmet 11 Nisan 2013

  cevap falan yok hala tekrardan şikayet yazdım.Bence şikayetvar.com a çözeceğiz diye klasik mesajlar yazıp geçiştiriyorlar.

 • Ahmet 09 Nisan 2013

  Hala bir geri dönüş yok .Yapacağız-yapıyoruz diyorlar boş.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi05 Nisan 2013

  Sayın Ahmet K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön