Hepsiburada.com Paketleme Sıkıntısı!

Osman Nuri B. |

Bahsi geçen internet sitesinden tek seferde 11 kalem ürün sipariş ettim. Hepsi birden tek pakette gelir diye düşünürken tam tamına 6 ayrı kargo paketi peyderpey gönderilerek kargo takibi yapmayı imkansız hale getirdi. Bu da yetmezmiş gibi gönderilen 1 pakette bulunan 5 kutu bulaşık deterjanı iyi ambalaja sarılmadığı için kargo şirketinin de katkılarıyla! Kapakları kırılmış, sızıntı yapmış olarak leş gibi bir şekilde teslim edildi. Siteden güya kolay iade işlemi yapmak istediğimde hasarlı ürünün yenisiyle değiştirilmediğini, sadece para iadesi yapılabileceğiyle karşılaştım. Ücretini ödeyip düzgünce sipariş ettiğim o ürün tarafıma düzgünce ulaşmalı. Para iadesi değil ürün değişimi istiyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Aralık
  11:16

  Sayın Osman Nuri B.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JED-309-90999 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri