04 Nisan 2013

Hepsiburada.com Paketleme İşlem Sırasına Alındı!

30.03.2013 tarihinde yaklaşık 600 TL tutarında 4 parça üründen oluşan bir sipariş verdim. Ürünlerin üç tanesi süper hızlı gönderi kategorisindeydi, yani sitede yazana göre en geç 24 saat içinde kargoya verilmesi gerekiyordu. Siparişi verdikten sonra süper hızlı gönderi olan (!) iki üründe Paketleme işlem sırasına alındı şeklinde bir bilgi mesajı çıktı.

5 gündür aynı mesaj yazıyor, aynı sipariş içerisinde hızlı gönderi olmayan malzeme dahi elime ulaştı, bu süper hızlı gönderiler ısrarla ulaşmıyor. Bu şekilde tüketicileri yanıltıyorlar, madem ürünleri temin edemiyorsunuz açıkça söyleyin bunu. Bu şekilde dalga geçer gibi biz 5 gündür ürüne bir paket bulamadık demek çok mu inandırıcı oluyor?

Fikret 1.058 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sayın Fikret A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Fikret04 Nisan 2013

    İki gün önce hepsiburada.com müşteri hizmetlerine attığım mesaja da aynı cevap vermiştiniz, sonuç ortada. Size basit bir soru soruyorum madem ürün elinizde neyi bekletiyorsunuz, yok elinizde değilse neden paketleme işlem sırasına alındı vs gibi birşey yazıyorsunuz? Lütfen bu işe bugün çözüm bulun, ürün bugün kargoya verilmezse ve yarın elimde olmazsa kesinlikle istemiyorum. Siparişi iptal edin. Yarından sonra gelse bile aynen iade edeceğim.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın Fikret A, Siparişinizde bulunan teslimata hazır ürünlerin paketlenme sürecinin hemen tamamlanması yönünde lojistik departmanımız bilgilendirilmiştir. Kargo takip bilgileriniz size e-posta ve SMS yoluyla gönderilecektir. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür diler, gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön