27 Mayıs 2015

Hepsiburada.com Özensizce Paketlenmiş Bebek Mamaları!

Hepsiburada.com'dan satın aldığım bebek mamalarını rastgele bir karton kutu içerisine doldurup yollamış. Haliyle yolda mama paketlerinin bazıları patlamış, mamalar kutu içine saçılmış, bazıları darbe almış yamulmuş.
Paketi kargocunun yanında açmadığım için geri de almıyorlar. Tek yolu kullanmadan para verip satın aldığım ürünleri çöpe atmak.

Koray 129 Okunma

Cevaplar

  • Koray 27 Mayıs 2015

    Kutuyu teslim aldıktan 5 dakika sonra müşteri hizmetlerini aramıştım. Hb çağrı merkezinin cevabı net şekilde "kargo teslim tutanağı olmadan yapacak bir şey yok" olunca ürünleri çöpe attım, birkaç kutu mamayı iade edebilmek için bu kadar dil dökecek enerjim yok. Buraya bu şikayeti yazmamın nedeni ne yapıp edip ürünleri geri gönderebilmek değildi. Bu gibi ürünlerin bu siteden alışverişini yapacak insanları bilgilendirmekti. Sisteminizdeki oas-272-61503 numaralı çağrı kaydını kapatabilirsiniz.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi27 Mayıs 2015

    Sayın Koray Ş. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OAS-272-61503 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön