20 Haziran 2013

Hepsiburada.com Özensiz Koli!

Samsung Galaxy Tab 2 GT-P5110 16GB 10. 1" Gri Tablet aldım. Bu ürünü boyu max. 30cm. falan ama paketleme yapan arkadaşlar bu ürünü öyle büyük bir kutuya koymuşlar ki 850 TL verdiğim bu elektronik ve hassas ürün bu kolinin içinde yaklaşık 600-700 km. sallana sallana çarpa çarpa yol yaparak elime ulaştı.

Henüz bir problem gözükmüyor ama ya yakın zamanda problem oluşursa yine ben uğraşacağım. Getir götür gönder al. vs. vs. Hatta kullanıcı hatası deyip te hiçbir sonuç da alamayabilirim. Bu konuda personelinizi birazcık olsun eğitin. Çünkü kuru bir özürde bazen pek bir işe yarmıyor. Bilmem anlatabildim mi? Bundan sonra sizi ne tavsiye ederim ne de sizden alışveriş yaparım.Hepsiburada. com..

Erkan 87 Okunma

Cevaplar

  • Erkan 21 Haziran 2013

    5-6 yıldır internet üzerinden yaptığım alışverişlerimde ben %90 sizi tercih ediyor ve arkadaşlarıma tavsiye ediyordum ama bundan sonra sizi ne tavsiye edeceğim ne de sizden alışveriş yapacağım..Son 3 ayda 3 farklı alışverişimde 2 kez beni şoka uğrattınız...Biri normal biri farklı ürün diğeri de kargo kutusu skandalı...Artık sizinle işim olmaz Hepsiburada.com.Lütfen üyeliğimi de İPTAL edin..!

  • Erkan 21 Haziran 2013

    Benim açımdan çözüme ulaştırılan bir şey yok...Bne sadece bu tarz kargoalma yapılarak gelen ürünümde yakın zamanda arıza vs. meydana gelmemesine DUA ediyorum...Yoksa uğraşıp dururum.Çözüme ulaştırılacak konu hepsiburada.com'un kargolama yapan personeline eğitim vs. verilmesi

  • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Haziran 2013

    Sayın Erkan B, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön