Hepsiburada.com Özensiz Koli!

Erkan B. |

Samsung Galaxy Tab 2 GT-P5110 16GB 10. 1" Gri Tablet aldım. Bu ürünü boyu max. 30cm. falan ama paketleme yapan arkadaşlar bu ürünü öyle büyük bir kutuya koymuşlar ki 850 TL verdiğim bu elektronik ve hassas ürün bu kolinin içinde yaklaşık 600-700 km. sallana sallana çarpa çarpa yol yaparak elime ulaştı.

Henüz bir problem gözükmüyor ama ya yakın zamanda problem oluşursa yine ben uğraşacağım. Getir götür gönder al. vs. vs. Hatta kullanıcı hatası deyip te hiçbir sonuç da alamayabilirim. Bu konuda personelinizi birazcık olsun eğitin. Çünkü kuru bir özürde bazen pek bir işe yarmıyor. Bilmem anlatabildim mi? Bundan sonra sizi ne tavsiye ederim ne de sizden alışveriş yaparım.Hepsiburada. com..

Etiketler :

Paketleme/Kolileme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkan B.
  21 Haziran
  21:03

  5-6 yıldır internet üzerinden yaptığım alışverişlerimde ben %90 sizi tercih ediyor ve arkadaşlarıma tavsiye ediyordum ama bundan sonra sizi ne tavsiye edeceğim ne de sizden alışveriş yapacağım..Son 3 ayda 3 farklı alışverişimde 2 kez beni şoka uğrattınız...Biri normal biri farklı ürün diğeri de kargo kutusu skandalı...Artık sizinle işim olmaz Hepsiburada.com.Lütfen üyeliğimi de İPTAL edin..!

 • Erkan B.
  21 Haziran
  20:49

  Benim açımdan çözüme ulaştırılan bir şey yok...Bne sadece bu tarz kargoalma yapılarak gelen ürünümde yakın zamanda arıza vs. meydana gelmemesine DUA ediyorum...Yoksa uğraşıp dururum.Çözüme ulaştırılacak konu hepsiburada.com\'un kargolama yapan personeline eğitim vs. verilmesi

 • 20 Haziran
  13:19

  Sayın Erkan B,

  Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır.
  Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır.

  Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx