Hepsiburada.com Orijinal Olmayan Veya Özelliğini Yitirmiş Parfüm!

Ayça B. |

Sipariş etmiş olduğum Calvin Klein marka bayan parfümü elime ulaştığında kontrol amaçlı ürünü açıp baktım ama Hepsiburada şirketinin güvenilir olduğunu düşünerek buradan sipariş vermiştim. Tam bir hayal kırıklığı oldu benim için. Ürün ya orijinal değildi yada son kullanma tarihi geçmişti, çünkü parfümde en ufak bir esans yoktu. Anladığım kadarıyla bana şişe satmışlar. Bununla kalsa neyse aradığım müşteri temsilcisi iadenin mümkün olmadığını beyan etti neymiş ambalajı açılınca iade olmuyormuş. Zaten üründe sıkıntı olmasa niye iade etmek isteyim ki. Böyle esnaflık olmaz, insanı resmen saf yerine koymaya çalışıyorlar.

Etiketler :

Ürün Kalitesi Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Aralık
  11:24

  Sayın Ayça B.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WFO-257-72282 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri