18 Temmuz 2013

Hepsiburada.com Orijinal Olmayan Ürün!

Hepsiburada.com sitesinden satın almış olduğum Armani Code 125 Ml Edt Erkek Parfümü
Sahte bir şekilde elime geldi. Siteye yaptığım iade talebi ve telefon görüşmem, cevaplanmadığı ve geri dönüş yapılmadığı için ürün iade kodu gelmedi.

Bu sebepten kargo iade işlemini yapmadı ve 15 günü geçtiği için zaman aşımına uğradı. Fazla zamanım olmadığı içinde üzerine gidemedim.

Semih 116 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi29 Temmuz 2013

    Sayın Semih U, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Semih 21 Temmuz 2013

    ilk önce Müşteri temsilciniz ile yapmış olduğum konuşma geçmişine bakarsanız sevinirim . siteden yaptığım iade işlemlerini ve telefondan yaptığım iade talebi müşteri temsilciniz ile yapmış olduğum münakaşa sonrası iptal edildi.kendi inisiyatifiyle bunu yaptığını düşünüyorum ve buna bağlı olarak iade kodu gelmedi iade edemedim .

  • Hepsiburada.com Temsilcisi18 Temmuz 2013

    Sayın Semih U, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebinizin kısa süre içerisinde sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön