16 Nisan 2016

Hepsiburada.com Orijinal Olmayan Ürün.

Hepsiburada'nın orijinal ürün satacağını düşünerek "Xiaomi 5000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı" satın aldım. Fakat ürünün gerçeğiyle alakası yoktu. Üzerinde çıkan bandrolü kazıyorsunuz ve Xiaomi sitesinde sorguluyorsun, sonuç kaç kere sorgulandığını veriyor. Normalde çıkması gereken sorgulama sayısı 1 olmalıydı fakat bu ürün için 12980'e çıktı. Sadece bununla sınırlı değil. Yine bu ürünün orjinal olmasını anlayabilmek için 10 tane testi var. Bu testleri de geçemeyerek orjinal olmadığını kanıtladı. Birkaç tane örnek vermek gerekirse kablosu üzerinde logo olmaması gerekirken logo var. Lambaları sırasıyla yanmıyor ve gerçeğinden büyük. Arkasında logo yok. Sadece etiket var. Yaklaşık 2 ay önce yine "Xiaomi 10000 mAh Taşınabilir Cihazı" satın aldım. Ürün orijinal. Hepsiburada Çin sitesine dönmüş. Önüne gelen satıcı ürün satıyor. Bu konuda mail yoluyla değil, genel müdürlükten bilgilendirilmek istiyorum.

Vedat 330 Okunma

Cevaplar

  • Vedat02 Mayıs 2016

    Üyelik sayfamda cevap beklemiyorum artık. Cesaretiniz varsa buradan cevap yazın. Sadece benim okuyacağım kalıplaşmış cevaplar vermeyin. Buradan cevaplayın. orijinal olmayan ürün sattığınızı kabul edemediniz. Cevaplarınızı buradan verin tüm Hepsiburada.com kullanıcıları ya da alışveriş yapmayı düşünenler sizin nasıl bir site olduğunuzu öğrensin.

  • Vedat25 Nisan 2016

    Hepsiburada.com sitesi şikayetimi sonuçlandıramıyor. Çok yazık. orijinal olmayan ürün sattıklarını kabul edecek kadar cesaretleri yok. Hala araştırılıyor deniyor. Neyi araştırıyorsunuz anlamış değilim.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi16 Nisan 2016

    Sayın Vedat Ç. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde PHZ-368-85465 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön