Furkan K. Teşekkür Mesajı

İade talebim kabul edildi, teşekkürler.

Hepsiburada.com Orijinal Olmayan Ürün!

Furkan K. |

11.04.16 tarihinde Apple 12w USB Priz Adaptörü md836zm/a (Kutusuz) ürününü satın aldım. Kargom elime ulaştığında içerisinde ürünün faturası yoktu ve gelen ürün sahteydi. Üründe marka bilgisi kullanıp. İlgili markaya ait olmayan ürünü satarak insanları kandırıyorlar.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Furkan K.
  21 Nisan
  12:27

  İade talebim kabul edildi, teşekkürler.

 • Furkan K.
  18 Nisan
  09:52

  47,69 TL ödeme yaptığım şiparişime 42,69 TL iade kararı almışlar. Onları yaptığı dolandırıcılığın kargo bedelini ben neden ödemek zorundayım? Bana sattıkları ürün orjinal değil ve gelen ürünü faturasız olarak gönderdiler. Burada benim hiçbir hatam ve sorumluluğum yok. Ki ürünü faturalı ve orijinal olarak göndermeleri durumunda iade etmeyecektim. Ürünü iade ettikten sonra Teknosa'dan 55 TL'ye satın aldım. (faturalı ve orijinal) Hepsiburada nın yapmış olduğu kolay iade duyurularını dikkate almayın. Sürecin tamamında hatanın kendilerinde olmasına rağmen resmen 5 TL mi Gasp ettiler.

 • 12 Nisan
  14:48

  Sayın Furkan K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZMS-708-36884 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri