11 Eylül 2013

Hepsiburada.com Önceden Tamir Edilmiş Yenilenmiş Telefon Satıyor!

İlgili sipariş numaramdaki akıllı telefonu sipariş ederken ısrarla Hepsiburada.com müşteri hizmetlerine ürünün sıfır kutusunda ve kapalı fabrika güvenlik stickerlı şekilde istediğimi ve bu yönde kesin olarak tarafıma verilen bilgilere istinaden bir hayli pahalı olmasına rağmen ürünü satın aldım.

Fakat ürünü lokal Samsung servisinde kutusunu incelettiğimde ürünün ilk defa fabrikada vurulan stickerının öncesinde yırtıldığı/deforme olduğunu ve bu stickerın başka yeni stikcer ile tekrar üzerine yapıştırıldığını ve bu işlemin daha önce yenilenmiş (refurbished)-tamir edilmiş ürünlere uygulandığı ve ürünün kesinlikle satışa sunulmaması gerektiği halde, satıldığını yönünde. Ürünün derhal değiştirilmesini talep ediyorum.

Aydın 846 Okunma

Cevaplar

  • Aydın 05 Eylül 2014

    Kesinlikle uzak durulacak bir online alışveriş sitesi.

  • Aydın 11 Eylül 2013

    Firma tarafından yapılan bilgilendirme maili , çözüme yönelik değil ve anlattığım sorun merkezinden uzak da ve süreci yavaşlatmaya ve dolaştırmaya yöneliktir. Benim cihazla ilgili bir problemim olmadığını açıkca yazmıştım , fakat firma cihazın komple şekilde kendilerine göndermemi ve cihazı yetkili servise göndereceklerini ifade etmiş benim cihaz ve herhangi bir bileşiminle sorunum yok ve arızası da yok , bu kapsamda firmanın ilgili şikayet yönetim merkezine bu durumda yapabileceğim şeyi açıkladım , fakat bu konuda ısrar edilmeye devam edilirse , firmanın şikayet çözüm süreci çalışmalarını pas geçip , tüm delillerle(ürünün kutu fotoğrafı) konuyu tüketici ve idari mahkemeye yansıtacağımı beyan ederim.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Aydın K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön