Hepsiburada.com Onayım Olmadan Ürün Gönderildi...

Seçil A. |

01.08.2016'da oğlumun doğum günü için sipariş ettiğim 2 adet Case 4u a1 akıllı saatlerden ikisi birden arızalı çıktı. Birinin parasını iade edip diğerini onayım olmadan tarafıma gönderdiler. Defalarca aramama rağmen iade işleminin reddedildiğini söylediler. Ürünü kabul etmediğimi sürekli bozuk çıktığını belirtmeme rağmen iade edilmedi. Kesinlikle artık Hepsiburada.com'dan alışveriş yapmayacağım. Yaptığım her alışverişte sıkıntı yaşıyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seçil A.
  01 Eylül
  11:47

  Ocak 2016 tarihinde taahhüt süremin bitmesine az kala Superonline tarafından arandım. İnternetim aylık 49 TL idi. Bana sunulan teklif internet ücretiniz aynı kalacak size Turkcell TV hediye edeceğiz 3 ayda internet ödemeyeceksiniz dendi. Defalarca sordum teyit aldım. Onay verdiler defalarca. 8. Aydayız bu aya kadar olan faturalarımı bir inceledimki her ay internet ücretim 69 TL yansımış. Şikayet Kaydı açtırdım. Fakat bana söylenen sözleşmede yazan bu. Her zaman uzun sözleşmeler okunmuyor. O Zaman Superonline bu durumda ne yapmış oluyor. Bunu BTK ya da bildireceğim. Gereğinin yapılarak tarafıma bilgi verilmesini ivedilikle rica ediyorum.

 • 17 Ağustos
  11:03

  Sayın Seçil A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde STC-181-61330 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri