20 Eylül 2013

Hepsiburada.com Olumsuz Yorumları Yayınlamıyor!

Hepsiburada.com'dan yıllardır alışveriş yaparım, yaparken de mutlaka yorumlara bakarım bilgilendirici oluyor diye. Bir ay önce iPad mini için Dark I-flip kılıf ve ekran koruyucu aldım. Biraz kullandıktan sonra ürün hakkında siteye yorum yazdım. Kılıfın şık, kullanışlı olduğu ama stand görevini çok iyi görmediğini, ekran koruyucunun ise ilk denemede düzgün yapışmazsa sonrakilerde kabarcıklar kalabileceğini vs. yazdım.

Hakaret, argo, yanlış yönlendirme, farklı ürünle karşılaştırma vs. bulunmadığı halde yorumum yayınlanmadı. Küçük bir sorun bu ama binlerce insan bu yorumlara göre ürünleri alıyor. Sadece olumlu yorumları yayınlayıp olumsuzlara izin vermiyorsanız nasıl güveneceğiz artık size?

Çetin 81 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın Çetin E, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön