12 Nisan 2013

Hepsiburada.com Olumsuz Yorumları Yayınlamıyor!

Hepsiburada'dan şimdiye kadar sayısız ürün aldım ama dikkatimi çeken bir durum var yorumlar olumsuz olunca yayınlanmamaya çalışılıyor dostlar pazarda görsün diye birkaç tane fazla içeriği derin olmayan olumsuz yorum bırakılıyor (ki onuda maksat bakın işte yayınlıyoruz demek için almışlardır).

Onun dışında mümkün mertebe ürünler hakkında genelde olumlu yorum yayınlanıyor yorumun neden yayınlamadığını sorduğunuzda vay efendim yorumunuz soru barındırıyor vay efendim ürün hakkında bilgi yok tarzında garip bahaneler üretiliyor halbuki içeriği soru barındıran binlerce yorumu örnek gösterdiğnizde ise aaaa onlar gözümüzden kaçmış diyorlar.

Fesih 26 Okunma

Cevaplar

  • Fesih24 Haziran 2013

    aradan uzun zaman geçti değişen hiçbirşey yok en son pinpon topu aldım çok kalitesiz çıktı onunla ilgili yorum yazdım ama malum yine yayınlamadılar...burada da standart ilgileniyoruz cevabını yapıştırıyorlar ama hiçbirşey yapılmıyor insanlar kanmasın...(burada şikayetle ilgileniliyor mesajı yapıştırılınca sorun çözülmüş gibi gözüküyor ama bir adım ilerleme yok)

  • Fesih20 Nisan 2013

    standart cevabı yapıştırmışlar yine...hiçbirşey yapıldığı yok millet kanmasın sakın...

  • Hepsiburada.com Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sayın Fesih T, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön