Hepsiburada.com Olumsuz Yorumlar Yayınlanmıyor!

Durmuş M. |

Hepsiburada.com' dan almış olduğum Hi-level marka tablet bilgisayar teslim aldıktan 1 gün sonra arızalandı, tabi geri gönderdim bunu ürün yorumunda belirttim fakat yapmış olduğum yorumda hiç bir argo hakaret vb kullanmama rağmen site yayınlamadı. Yani ürün hakkındaki bu tür sorunları saklıyor. Ayrıca onarım bilgilendirme raporu 1 iş günü sonra gönderilmesi gerekirken tarafıma 8 iş günü sonra iletildi.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Web İçerik

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Durmuş M.
  14 Aralık
  12:55

  20 gün civarı tamirden gelen hi-level 10,1 tablet bilgisayar tamirden geldikten 1 gün sonra tekrar arıza yaptı ayrıca tüketici hakları kanununa göre tamir süresi 10 iş gününü geçen tamirlerde tarafıma aynı özellikte başka ürün temin edilemesi gerekiyordu bırakın başka ürünü müşteri hizmetleri arıyorum ilgili kişilere iletilecek size dönülecek cevabı veriliyor ama ne arayan ne soran var ŞİDDETLE HEPSİBURADA DAN UZAK DURMANIZI tavsiye ediyorum.

 • Durmuş M.
  10 Kasım
  12:30

  olumsuz yorumları yayınlmayarak alıcıları yanıltmaktadır.

 • Durmuş M.
  10 Kasım
  12:29

  şikayetimden sonra mail adresime cvp geldi; hakaret, kıyaslama, argo vs. içeren yorumlar yayınlanmıyormuş ben yapmış olduğum yorumumda bunların hiçbirini yazmadım zaten. Anlayacağınız hepsiburada.com işine gelmeyen yorumları yayınlamayarak alıcıların ürün hakkındaki gerçek yorumlarını gizleyerek yanıltmaktadır.

 • 08 Kasım
  16:11

  Sayın Durmuş M,

  Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız.


  Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx