Hepsiburada.com Olumsuz, Ürünü Beğenmediğinizi Belirten Ürün Yorumları..

Aydın C. |

Hepsiburada' dan aldığım ürünler hakkında yazdığım yorumlar eğer olumsuz ise yayınlanmıyor. Ürün yorumlarını faydalı bulup bulmadığım hususundaki puanlamalar da eğer olumsuz ise değerlendirmeye alınmıyor.

Sonuç olarak Hepsiburada' dan ürün alırken yorumlara baktığınızda ürünü beğenmediğini belirten yorumlar yer almıyor olabilir. Örnek olarak en son aldığım bayan ayakkabısı hakkında yaptığım yorum; Hakaret unsuru içermemesine karşın, muhtemelen ürünü beğenmediğimi belirten net ifadelerim sebebi ile yayımlanmadı...

Bu sebeple bir ürün almaya talipli olduğumda veya bir internet sitesinden alışveriş yapacağımda Şikayetvar.com' da bu konuda şikayet var mı diye bakıyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Web İçerik

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aydın C.
  01 Aralık
  12:59

  Niye talebim! (talebim yok tespitim var) hakkında bilmem ne numaralı kaydı açıyorsunuz? Buradan cevabı yazsanız ve herkes cevabınızı net bir şekilde görse daha güzel olmaz mı? Bizler sizin müşterileriniz olan insanlarız, bizlere bilgisayar programı muamelesi yapmaktan vazgeçin artık...

 • 01 Aralık
  12:52

  Sayın Aydın C.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HHQ-540-19630 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri