Hepsiburada.com Olmayan Ürünü Satıyorlar!

Fikret D. |

27.08.2016 tarihinde alışverişi yaparken ürün en geç kargolanma tarihi 5.09.2016 olarak gösteriyordu ancak ayın beşi ile de kargoya verilmeyen ürünün durumunu öğrenmek için 06.09.2016 tarihinde arayıp kayıt oluşturdum bugün tekrar durumu sormak için aradığımda hesaba mesaj yollanıldığı söylendi mesajda ''Ürününüzün tedarik ve kargolama durumu hakkında gerekli kontrolleri sağlayarak kısa süre içerisinde tarafınıza detaylı bilgi vereceğiz. '' yazıyordu. Ben zaten bunu sormuştum bugün tekrar kayıt oluşturuyoruz dediler. Ve hala durumla ilgili bir bilgi alamadık. Ve ürünü taksitli olarak satın aldığımız için kart limitiniz 9 ay boyunca kullanılamayacak.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fikret D.
  09 Eylül
  17:37

  Ürün sitede hala satılıyor ancak tedarik edilemiyor deniliyor

 • 09 Eylül
  15:12

  Sayın Fikret D.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MWU-908-65725 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri