Hepsiburada.com Olmayan Ürün Satışı Yapılıyor!

Hakan Eda A. |

Eşim 22.10.2015 saat 16:34 de Hepsiburadacom üzerinden Diamoss 4'lü çanta zigon sehpa siparişi verdi. Siparişimiz işleme alındı ve kredi kartından ödeme yapıldı. 04.11.2015 tarihinde ürünün tedarikçi firmadan kargoya verileceği bilgisi tarafımıza bildirildi. Ancak 03.11.2015 tarihinde tedarikçi firma tarafından eşim aranarak, bu ürünün artık stoklarda olmadığı ve üretilmeyeceği bilgisi verildi. Ayrıca bu bilginin Hepsiburada ile de paylaşıldığı ama ürün satışının hala devam ettiği bilgisi de tarafımıza iletildi. Bugün itibari ile siparişimizi iptal ettik. Olmayan ürün nasıl oluyor da tarafımıza satışı yapılabiliyor? Para iademin yapılmasını ve bir açıklama bekliyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Kasım
  12:23

  Sayın Hakan Eda A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MNA-584-58310 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Hakan Eda A.
  03 Kasım
  19:04

  Ayrıca kredi kartı ekstresinde de ilk aylık ödemem kesilmiştir. Bu durum tarafımızı mağdur etmiştir. Geçerli bir açıklamanız olacak mı?